Congue iure curabitur incididunt consequat

Керівництво відвідало Маріупольський ремонтно-механічний завод

Минулого тижня в рамках робочого візиту начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Шубін Володимир Петрович та заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Попов Олександр Володимирович відвідали Маріупольський ремонтно-механічний завод. Під час візиту було відзначено високий рівень протипожежної безпеки та підготовки персоналу до негайної евакуації у разі аварійної ситуації. Як зазначив генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Павло Узбек, життя людини та питання безпеки праці є пріоритетом компанії, тому на підприємстві велика увага приділяється превентивним заходам реагування, попереджуючим травматизм та аварійні ситуації.

Під час зустрічі відвідувачі мали змогу оцінити впроваджені сучасні системи, спрямовані на реагування у випадку надзвичайної ситуації у адміністративній будівлі. На кожному поверсі на випадок евакуації в умовах обмеженої видимості при сутінках, задимленні, або у разі відключення освітлення в будівлі застосовується фотолюмінісцентна евакуаційна система. Це прості знаки, які візуально моделюють напрямок руху і не потребують додаткових енергоресурсів та поновлюються при денному або штучному освітленні. Для оперативного відкривання евакуаційних виходів безпосередньо біля дверей розміщені вогнетривкі ключниці з ключами. Ці двері ведуть до сходів, що забезпечують можливість покинути будівлю, коли основний вихід заблоковано. Двері запасних виходів оборудовано сучасною системою відкривання «антипаніка». Якщо під час аварійної ситуації виникне потреба оперативної евакуації постраждалих, передбачені евакуаційні крісла та носилки.

Крім того, в будівлі на стінах розміщені спеціалізовані стенди, на яких позначено плани поверхів та фіксується фактичне місцезнаходження співробітників за допомогою особистих магнітів з фотокартками. Таким чином при виникненні надзвичайної ситуації відповідальна за евакуацію поверху особа має можливість відстежити всіх робітників, що за якихось умов не евакуювались.

Будівля обладнана автоматичною протипожежною системою, яка працює в автономному режимі і служить не лише як сигналізація для сповіщення персоналу, але й контролює концентрацію угарного газу, задимлення та має прямий зв'язок з центральним пультом диспетчера пожарної охорони.

Окрім вогнегасників в коридорах приміщення, які розміщуються лише в досяжних і видних місцях, у кожного працівника на робочому місці є настільний аерозольний вогнегасник для оперативного тушіння раптового спалаху. Усі ці технічні заходи доповнюються систематичними тренуваннями з евакуації людей. Це дає змогу відточувати оперативність та злагодженість дій усього персоналу.

Побажаємо і іншим суб'єктам господарювання крокувати у ногу із часом та забезпечувати виробничі підрозділи сучасними евакуаційними та запобіжними системами задля збереження життя та здоров'я своїх працівників.

Закрыть