Представник гірничого управління відвідав шахту “Піонер” у Добропіллі 0 32

11 липня головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провів семінар-нараду з фахівцями шахти «Піонер» ВСП «Шахтоуправління «Білозірське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.
В ході наради А. Заморєєв розглянув вимоги безпеки при експлуатації шахтного стаціонарного обладнання. Особливу увагу було приділено заходам безпеки при експлуатації шахтних підйомів та вентиляторів головного провітрювання. Також були розглянуті заходи з удосконалення провітрювання підземних виробок шахт і зниження внутрішніх та зовнішніх припливів повітря, покращення стійкості провітрювання. 
Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, було надано відповіді на поставлені запитання та розглянуто заходи щодо запобігання травматизму при експлуатації підземних транспортних засобів.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.