Головні спеціалісти відділу експертизи умов праці спілкувалися з інженером з охорони праці КЛПУ «МІЛ м. Мирноград» 0 32

Сьогодні головні спеціалісти відділу експертизи умов праці Людмила Сергєєва та Олена Бешуля зустрілися з інженером з охорони праці КЛПУ «МІЛ м. Мирноград». Нарада відбулась з питань необхідності та порядку проведення аттестаціі робочих місць згідно Постанови КМУ від 01.08.1992 р. № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці».
Було акцентовано увагу на те, що проведення та результати атестації використовуються для розроблення заходів щодо покращення умов праці і оздоровлення працівників, реалізації прав на здорові й безпечні умови праці та пільгове пенсійне забезпечення.
Наголошено на необхідність проведення періодичних медичних оглядів робітників певних категорій з метою своєчасного виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань згідно Наказу МОЗ України від 21.05.2007 р. № 246
Також надано роз’яснення стосовно виконання мінімальних вимог до безпеки здоров’я працівників при роботі з екранними пристроями згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 14.02.2018 р. № 207.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.