Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь провели позапланову перевірку 0 38

У ТОВ «Епіцентр К» (м. Маріуполь) головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Кутін та Дмитро Немченков провели позапланову перевірку з питань дотримання законодавчих вимог та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки щодо експлуатації крана-маніпулятора облікового № М.0579/Кр. та балонів під пропан-бутан.
В ході перевірки головні державні інспектори ознайомились з наказами про призначення відповідальних осіб, перевірили посвідчення з питань охорони праці обслуговуючого персоналу та порядок його допуску до роботи, проведення інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. Особливу увагу головні державні інспектори звернули на наявність дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) обладнання підвищеної небезпеки, своєчасність проведення технічних оглядів та експертних обстежень зазначеного обладнання.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.