Фахівець транспортного відділу організував круглий стіл у ТОВ «АРХАТ» в Маріуполі 0 30

10 липня у м. Маріуполь у ТОВ «АРХАТ» головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Євген Москвін провів круглий стіл за темами: 
1. «Права та обов’язки роботодавця і робітників, викладені в ст.13, ст.14 Закону України «Про охорону праці». 
2. «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого Постановою КМУ № 1232».
3. «Про необхідність посилення контролю, при виконанні робіт з підвищеною небезпекою працівниками підприємства». в якому взяли участь:

В ході круглого столу були розглянуті питання щодо виконання Закону України «Про охорону праці» стосовно порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму. Було зазначено про права та обов’язки роботодавця і робітників, викладені в ст.13, ст.14 Закону України «Про охорону праці».

Також було розглянуто вимоги «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого Постановою КМУ № 1232. Розглянуто питання взаємодії працівниківТОВ «АРХАТ» з Управлінням Держпраці при зверненнях потерпілих та порядок передачі екстрених повідомлень про нещасні випадки на виробництві.

Наприкінці заходу зазначили необхідність посилення контролю при виконанні робіт з підвищеною небезпекою працівниками підприємства.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.