У Маріупольському міському центрі зайнятості відбулася нарада з начальником відділу організації працевлаштування населення 0 36

У Маріупольському міському центрі зайнятості відбулася нарада з начальником відділу організації працевлаштування населення Олесею Парамоновою. Від Головного управління Держпраці у Донецькій області участь прийняли: заступник начальника відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Наталя Морозова та головний державний інспектор цього ж відділу Володимир Бірюков.
Темою наради стали питання легальної зайнятості населення та працевлаштування інвалідів. Наталя Морозова зупинилася на правових та соціальних наслідках використання праці без належного оформлення трудових відносин, доповіла про результати контролю законодавства про працю щодо виявлення неоформлених працівників та зупинилась на проблемних питаннях, пов’язаних з притягненням суб’єктів господарювання до відповідальності. Володимир Бірюков ще раз акцентував увагу на відповідальності суб’єктів господарювання, які залучають працівників без оформлення трудових відносин.
Олеся Парамонова доповіла про результати роботи Маріупольського міського центру зайнятості щодо працевлаштування за 1 півріччя 2018 року, зокрема інвалідів, обговорила спільні можливості стосовно допомоги громадянам у працевлаштуванні та наданні практичних консультацій щодо належного оформлення трудових відносин з роботодавцем. Олеся Парамонова зауважила, що нові сучасні сервіси, які запропоновано у Центрі зайнятості, ефективно допомагають громадянам знайти місце роботи з урахуванням освіти, досвіду та побажань.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.