Спеціалісти гірничого управління розглянули виконання умов узгодження планів розвитку гірничих робіт на рівні ГУ Держпраці у Донецькій області 0 44

9 липня у місті Мирноград відбувся комісійний розгляд виконання умов узгодження планів розвитку гірничих робіт на рівні ГУ Держпраці у Донецькій області на IIІ квартал 2018 року по: ДП “Селидіввугілля”, ДП “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1”, ВП “Шахта ім. М.С. Сургая”. Участь у розгляді прийняли: перший заступник начальника ГУ Держпраці у Донецькій області С. Дрозд, заступник начальника управління гірничого нагляду А. Мартиненко, в.о. начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва О. Лемзіков, начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні В. Яковенко та представники вугільних підприємств.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.