Заступник начальника управління з питань праці провів семінар для підприємців Маріуполя 0 36

Сьогодні у м. Маріуполь заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник, заступник начальника відділу контролю південного напрямку Наталя Морозова та головні державні інспектори цього ж відділу провели міні-семінар для підприємців з питань оформлення трудових відносин та оплати праці. 
За круглим столом обговорювались питання правильності оплати надурочних робіт, праці у вихідні та святкові дні, дотримання мінімальних гарантій, належного оформлення трудових відносин. 
Семінар виявив недостатню обізнаність підприємців щодо норм законодавства про працю. Враховуючи специфіку роботи підприємців (діяльність ресторанів), інспектори праці надали практичні рекомендації з метою недопущення порушення норм законодавства про працю, а саме було роз’яснено основні вимоги до укладання трудового договору, необхідності чіткого регламентування режиму та оплати праці. 
Було зазначено, що саме живе спілкування, встановлення партнерських відносин між інспекторами праці та підприємцями, допомагають уникнути ризиків та запобігти правопорушенням.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.