На шахті «Новодонецька» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 25

     1 липня 2018 року об 12 годині 04 хвилини на шахті «Новодонецька» ВСП «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з електрослюсарем підземним дільниці стаціонарного обладнання №4.

     При виконанні робіт по обслуговуванню реверсора РВВ-6/10-400У3 (з вакуумним контактором) електродвигуну підйомної машини допоміжного ствола був уражений електричним струмом 6кВт електрослюсар підземний.

 

Попередня статтяНаступна стаття

Представник гірничого управління проводив на шахті “Алмазна” у Добропіллі семінар з охорони праці 0 31

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» семінар на тему: «Заходи безпеки під час проведення гірничих виробок».
Особливу увагу було акцентовано на те, що кожен працівник зобов’язаний виконувати роботи, що належать до отриманого завдання і його обов’язків. В першу чергу необхідно виконувати роботи з усунення виявлених порушень вимог НПАОП. Проведення гірничих виробок має проводитись у відповідності до вимог ТПД. Не дозволяється проведення виробок без затвердженого проекту, а також з відступами від нього.
В ході семінару робітники дільниці підготовчих робіт шахти отримали необхідну інформацію щодо використання у роботі.

Інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні читала лекцію на ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» 0 35

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Катерина Кривенко провела семінар на ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» на тему: «Відповідальність за порушення законодавства України про охорону праці».
Було наголошено, що згідно із Законом України «Про охорону праці» за порушення законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці встановлені різні види відповідальності: дисциплінарна, адміністративна, матеріальна, кримінальна. 
Дисциплінарна відповідальність регулюється Кодексом законів про працю і передбачає такі види покарання, як догана та звільнення.
Адміністративна відповідальність — це відповідальність посадових осіб і працівників перед органами державного нагляду, що полягає у застосуванні до них штрафних санкцій. Матеріальною відповідальністю передбачено відшкодування збитків, заподіяних підприємствами працівникам (або членам їх сімей), які постраждали від нещасного випадку чи профзахворювання.
Кримінальна відповідальність за порушення правил охорони та безпеки праці передбачена ст. 135, 218, 219 і 220 Кримінального кодексу України.