Інспектор відділу контролю західного напрямку прийняла участь у круглому столі в Мирноградській міській раді 0 62

У Мирноградській міській раді відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню боротьби з ліквідацією експлуатації дитячої праці.
Начальником служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Ганною Смиковою було зазначено про необхідність недопущення використання найгірших форм дитячої праці до яких належать:
– усі форми рабства або практика, подібна до рабства, зокрема, продаж дітей та торгівля ними, боргова залежність, а також примусова чи обов’язкова праця, включаючи примусове чи обов’язкове вербування дітей для використання їх у збройних конфліктах;
– використання, вербування або пропонування дитини для зайняття проституцією, виробництва порнографічної продукції чи порнографічних вистав;
– використання, вербування або пропонування дитини для незаконної діяльності;
– робота, яка за своїм характером чи умовами, в яких вона виконується, може завдати шкоди фізичному або психічному здоров’ю дитини.


Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Любов Іванова приділила увагу порядку застосування праці дітей, який визначається законодавством України про працю відповідно до вікових категорій дітей та за умови відсутності шкідливого впливу їх здоров’ю і навчанню. А також, зазначила про заборону залучення дітей до найгірших форм дитячої праці, участі у важких роботах і роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, й на підземних роботах та до праці понад встановлений законодавством скорочений робочий час.
Під час круглого столу було заслухано представників навчальних закладів, вихованці яких проходили оплачувану практику на підприємствах м. Мирноград, та зазначено про відповідність умов праці, забезпечених роботодавцями щодо практикантів в частині дотриманням вимог законодавства про працю, у тому числі в оплаті праці.
Крім того, було приділено увагу проведенню громадських робіт, організованих Мирноградською міською радою із залученням неповнолітніх та наведено приклади щодо успішної взаємодії з молоддю в частині заохочення до офіційного працевлаштування.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.