Фахівці гірничого управління проводили семінар на ТОВ «Краснолиманське» 0 65

Начальник спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва О. Ліщенко та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провели семінар-нараду з фахівцями ТОВ «Краснолиманське» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.
Фахівцями Управління Держпраці було роз’яснено вимоги ДНАОП 10.0-7.06-86 «Вказівки про порядок і контроль безпечного ведення гірничих робіт в небезпечних зонах». На прикладі гірничо-геологічних умов в межах гірничого відводу ТОВ «Краснолиманське» були розглянуті небезпечні зони, що виникають під впливом геомеханічних процесів, обумовлені геологічними чинниками, які небезпечні з прориву води та зони, обумовлені гірничо-технічними чинниками.
Також було розглянуто як при складані плану розвитку гірничих робіт на рік розроблюється план гірничо-технічних, геологічних і гідрогеологічних робіт, спрямованих на виявлення небезпечних ділянок та як оформлюються такі технічні звіти.
Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, спеціалісти надали відповіді на поставлені запитання.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.