Представники відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні проводили позапланову перевірку 0 58

Представники відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні проводили з 14 по 15 червня позапланову перевірку суб`єкта господарювання Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» на відповідність законодавчим та нормативно-правовим актам з охорони праці та промислової безпеки, в частині перевірки виконання пропозицій та вимог ГУ Держпраці у Донецькій області по планам розвитку гірничих робіт ДП «ВК «Краснолиманська» на 2018 рік. 
В процесі розгляду виконання пропозицій та вимог ГУ Держпраці у Донецькій області щодо планів розвитку гірничих робіт було окремо звернено увагу на розгляд питання забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту, забезпечення ізолюючими саморятівниками.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.