Начальник відділу гігієни праці спілкувався з представником підприємства ПАО «Укрнафта» 0 58

15 червня начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінский та головний спеціаліст відділу Геннадій Фокін зустрілися з представником підприєства ПАО «Укрнафта».
Було проведено технічну нараду з питань гігієни праці в частині організації проведення періодичних медичних оглядів робітників певних категорій з метою своєчасного виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань (отруєнь), загальних та професійно обумовлених захворювань у працівників. Також розглянули забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я осіб, які працюють в умовах дій шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.