Інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь надали консультацію працівнику ТОВ “МАСТ-БУД” 0 35

До відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь звернувся Дмитро Хирим-Гирей, який є відповідальною особою за утримання обладнання у справному стані у ТОВ “МАСТ-БУД”.
Головні державні інспектори відділу Сергій Федоров та Дмитро Немченков надали інформаційно-консультаційну підтримку щодо організації безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів та машин, які знаходяться на балансі ТОВ “МАСТ-БУД”. 
В процесі спілкування головні державні інспектори ознайомили Дмитра Хирим-Гирея зі змістом нових Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання. 
Особливу звернули на вимоги правил щодо нагляду за технічним станом в/п кранів, справністю приладів безпеки, наявністю світлової та звукової сигналізації.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.