Спеціаліст Управління здійснює перевірку у цеху експлуатації управління залізничного транспорту ПрАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» 0 43

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Уколов здійснює перевірку у цеху експлуатації управління залізничного транспорту Приватного акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» щодо експлуатації електроустаткування, яке знаходиться на балансі цеху експлуатації управління залізничного транспорту комбінату. 
Під час перевірки головний державний інспектор ознайомився з паспортами та керівництвом з експлуатації електроустаткування, перевірив посвідчення з питань охорони праці персоналу, який допущений до робіт, порядок його допуску до роботи, проведення інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. Особливу увагу було приділено технічному стану електроустаткування, приладам безпеки.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.