Спеціалісти гірничого управління проводили технічне навчання на ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» 0 39

13 червня начальник спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва О. Ліщенко та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провели технічне навчання з фахівцями ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.


В ході технічного навчання було роз’яснено вимоги НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні», НПАОП 10.0-1.01-10 «Правила безпеки в вугільних шахтах», НПАОП 10.0-5.03-04 «Інструкція з ведення вогневих робіт в підземних виробках і надшахтних будівлях» та НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті».
ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» згідно договору підряду буде виконувати вогневі роботи на висоті при монтажі шумоглушника дифузору вентиляційної установки головного провітрювання DY TDR329 3TD8A виробництва Howden (Німеччина) на вентиляційному стволі №3 та на металоконструкціях тимчасової котельної (північна калориферна) повітряподавального стволу №3 блоку 11 ПАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.