Інспектор відділу нагляду у будівництві спілкувалася з робітниками Артемівського УГГ 0 40

11 червня у м. Бахмут в Артемівському УГГ відбулось засідання працівників Артемівського УГГ та головного державного інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталії Шевченко. 
Було розглянуто питання щодо введення в дію Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України 05 березня 2018 року № 333; зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2018 р. за № 433/31885: Сфера дії та обладнання, на яке поширюється дія правил. Також розглянули експлуатаційну документацію, організацію безпечної експлуатації та ремонту обладнання під тиском, облік обладнання під тиском, його технічний огляд та експлуатацію балонів.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.