У ПАТ «СП УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ» відбулось засідання комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку 0 38

У Приватному акціонерному товаристві «СП УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ» відбулось засідання комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками під головуванням головного державного інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Аліни Разиграєвої.
На засіданні було заслухано інформацію щодо стану здоров’я потерпілого, оформлені запити до медичних установ та вивчені пояснювальні записки свідків нещасного випадку та причетних осіб. Члени спеціальної комісії за участю головного державного інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергія Шутілова обстежили місце події, склали протокол огляду.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.