Спеціалісти Управління проводять позапланову перевірку на ПрАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» 0 44

У товстолистовому цеху 3600 приватного акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергієм Федоровим та Дмитром Немченковим проводиться позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації вантажопідіймальних кранів після проведення експертного обстеження та позачергового повного технічного огляду.
Головні державні інспектори ознайомились з паспортами та керівництвом з експлуатації вантажопідіймальних кранів, перевірили посвідчення з питань охорони праці персоналу, який допущений до керування та ремонту кранів, порядком його допуску до роботи, проведення інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. 
Особливу увагу головні державні інспектори звернули на технічний стан в/п кранів, справність приладів безпеки, наявність світлової та звукової сигналізації, стан підкранових рейок.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.