Головний спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію у Маріуполі 0 50

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію за темою: «Аналіз змін, що були внесені до нормативно-правових актів у зв’язку з введенням в дію та набранням чинності Закону України «Про запобігання корупції» для працівників, місце роботи яких закріплено у м. Маріуполь.
У ході лекції було визначено, що у зв’язку з введенням в дію та набранням чинності вищезазначеного закону втратили чинність такі нормативно-правові акти:
1) Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
2) Закон України «Про правила етичної поведінки».
Крім того, було внесено зміни у низку законодавчих актів України, зокрема в:
1) Кодекс законів про працю України;
2) Кодекс України про адміністративні правопорушення; 
3) Кримінальний кодекс України; 
4) Господарський кодекс України; 
5) Цивільний процесуальний кодекс України; 
7) Кримінальний процесуальний кодекс України; 
8) Закон України «Про державну службу»; 
9) Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»; 
10) Закон України «Про вибори Президента України»;
11) Закон України «Про банки і банківську діяльність»; 
12) Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; 
13) Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» та інші.
Протягом лекції було обговорено ключові положення змін, що відбулись у чинному законодавстві у зв’язку з приведенням законодавчих актів у відповідність із Законом України «Про запобігання корупції» та звернено увагу на необхідність враховувати їх у ході виконання посадових обов’язків.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.