Фахівець відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні організував навчання на шахті “Білицька” 0 36

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Андрій Леонов, представники ВСП «Шахтоуправління «Добропілсьське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» шахти «Білицька» та 10 ВГРЗ провели навчальну тривогу.
Навчальна тривога проведена з завданням змоделювати аварійну ситуацію (пожежа) в гараж – зарядній гор. 250. 
«Порядоком проведення навчальної тривоги на шахтах (рудниках) гірничодобувної промисловості України. Методичні вказівки» визначено, що під час проведення оцінюються:
– спосіб сповіщення про виникнення аварії;
– час прибуття на контрольний пункт посадових осіб, сповіщених про аварію;
– своєчасність подавання команд на зміни у відповідності с ПЛА;
– підготовленість та оперативність дій членів ВГК в різних ситуаціях.
Після закінчення заходу проведено розбір результатів ходу навчальної тривоги, підприємству були надані пропозиції щодо усунення недоліків.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.