Заступник начальника управління з питань праці зустрівся з головою профспілкового комітету ТОВ «СРЗ» 0 49

Питання оплати праці та скорочення штату розглядалися під час зустрічі заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника, начальника відділу контролю південного напрямку Валентини Гуменюк з головою профспілкового комітету ТОВ «СРЗ» Олексієм Шейгусом.
Новообраний голова профспілки стурбований проблемами підприємства та долею колективу. Раніше підприємство відносилось до категорії великих платників податків, було бюджетоутворюючим у м. Маріуполь. Багаточисельний колектив ТОВ «СРЗ» вже зазнав негараздів, пройшов через скорочення, роботу за неповним робочим тижнем, затримку у виплаті заробітної плати. 
Ігор Часник роз’яснив норми КЗпП України щодо оплати праці, дотримання мінімальних гарантій. Валентина Гуменюк зосередила увагу на питаннях скорочення чисельності, пільг та преференцій для певних категорій робітників. Під час зустрічі було роз’яснено практичне застосування статей 49-2 та 49-4 КЗпП України, надані рекомендації щодо проведення процедури вивільнення працівників, недопущення порушень норм КЗпП України.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.