Начальник та заступник начальника ГУ Держпраці у Донецькій області взяли участь у засіданні обласної міжвідомчої робочої групи 0 71

За участю першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського, заступника начальника відділу з питань трудових відносин департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Ігоря Литвинова, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимира Шубіна, заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганни Зуб, заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Марини Погосян відбулось засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Актуальним завданнями сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах” та реалізація гарантій в оплаті праці. Адже нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.
Було зазначено, що представниками Головного управління Держпраці у Донецькій області з початку 2018 року здійснено 25 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, виявлено 300 неоформлених осіб, в 259 випадках встановлена підміна трудових відносин на цивільно-правові.
За результатами засідання робочої групи звернено увагу, що завдяки співпраці органів Держпраці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, місцевих державних адміністрацій, інших державних органів та органів місцевого самоврядування треба й надалі забезпечувати ефективну реалізацію заходів для розв’язання проблем, пов’язаних з легалізацією заробітної плати та зайнятості населення.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.