Начальник транспортного відділу відвідав XVII Міжнародну виставку «Інтер-транспорт» 0 92

Під час візиту в м. Одеса начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов завітав до Одеського морського вокзалу, де відбулось урочисте відкриття XVII Міжнародної виставки «Інтер-транспорт». 
Міжнародна виставка «Інтер-транспорт» проходить щорічно в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту. В цьому році у виставці брали участь понад 100 компаній з 9 країн світу (Україна, Білорусь, Австрія, Німеччина, Італія, Китай, Литва, США, Швеція). 
На заході були представлені підприємства транспортної галузі, в тому числі портові адміністрації, залізничні дороги, експедиторські компанії, науково-дослідні та навчальні заклади, проектні організації. Крім того, в рамках виставки проходила презентація інноваційного обладнання і техніки для портів. Більш того, в рамках «транспортного тижня» проведено унікальний захід – Ukrainian Ports Forum-2018 для обговорення найбільш актуальних тем – питань державно-приватного партнерства, залучення інвестицій, розвитку портової інфраструктури та інших.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.