У дошкільному закладі Новогродівки інспектор Управління проводив семінар-нараду 0 37

24 травня у дошкільному навчальному закладі №34 «Білочка» Новогродівки головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Олександр Яковенко провів семінар-нараду з питань охорони праці в закладах освіти.
Під час наради були обговорені питання щодо охорони праці в закладах освіти, особливостей охорони праці в закладах освіти та обов’язковості проведення цільових інструктажів з охорони праці, якщо працівник виконує разову роботу не пов’язану з посадовими обов’язками, зазначеними у посадовій інструкції. Були розглянуто профілактичні заходи щодо запобігання випадків травмування, обов’язки керівників у забезпечені охорони праці в закладі. 
Також державний інспектор зосередив увагу на перевірці знань з питань охорони праці згідно НПАОП 0.00-4.12-05 «Типове положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» та на деяких питаннях розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві згідно ПКМУ 1232 від 30.11.2011. Було надано методичну допомогу з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.