Спеціалісти Управління Держпраці та Мар’їнського центру зайнятості проводили семінар для роботодавців 0 51

Представники Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області 23 травня провели семінар для роботодавців району на тему: «Дотримання роботодавцями законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення трудового законодавства».
Директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака відзначила, що проведення подібних семінарів спільно з представниками Головного управління Держпраці сприяє підвищенню рівня правової освіти громадян і спонукає їх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.
Заступник начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці Ігор Часник акцентував увагу присутніх, що у своїй професійній діяльності потрібно керуватись та дотримуватись Кодексу законів про працю України. Також він розповів про переваги трудового договору. «Особа, яка працює за цивільно-правовим договором, не має певних гарантій порівняно з особою, яка працює за трудовим договором», – підкреслив Ігор Часник.
Під час семінару головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марина Солоха розповіла присутнім про всі наслідки допущення працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформленого неналежним чином та озвучила суми штрафів, які доведеться заплатити роботодавцям в разі порушення Кодексу законів про працю.
Присутні на семінарі роботодавці були активні, задавали безліч питань, на які Ігор Часник та Марина Солоха надавали вичерпні відповіді.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.