У відділі контролю південного напрямку навчали інспекторів праці ОМС в Маріуполі 0 58

Для забезпечення ефективної взаємодії та отримання практичних навичок роботи вже стало традицією проведення семінарів-нарад з колегами, інспекторами праці органів місцевого самоврядування.
Сьогодні, 23 травня, у м. Маріуполь, у відділі контролю південного напрямку управління з питань праці відбулося навчання інспекторів праці відділу аналізу податкових надходжень та контрольно-перевірочної роботи департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради щодо роботи з інформаційною системою «Візит».
Головний державний інспектор відділу контролю південного напрямку Володимир Бірюков навчав колег з міської ради Романа Нестерко та Артема Аліпу навичкам роботи у ІС «Візит». Володимир Бірюков презентував інформаційну систему, інформував, що ІС «Візит» призначена для ведення обліку та аналізу інспекційних відвідувань інспекторами праці, ознайомив присутніх з функціональними можливостями системи.
Слід зазначити, що інспектори праці Маріупольської міської ради вже стали вагомою допомогою в частині здійснення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання законодавства про працю, проведенні превентивних заходів. Лише протягом квітня-травня за участю інспекторів праці Маріупольської міської ради І. Толстопятової, Р. Нестерко та А. Аліпи проведено 4 заходи контролю з питань оформлення трудових відносин. Спільними зусиллями виявлено 7 неоформлених робітників на 6 об’єктах торгівлі. 
Нагадаємо, що ст. 265 КЗпП України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (на сьогодні – 111 690 грн. за кожного працівника).
Практика обміну інформацією, результати проведеного аналізу стану дотримання законодавства про працю допомагають виявити ризики та контролювати саме ті суб’єкти господарської діяльності, на яких існує ймовірність порушення законодавства про працю.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.