На ВП «Шахта «Центральна» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 32

      14 травня 2018 року о 10 годині 10 хвилин на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з гірником підземним III розряду дільниці ШТ 1987 року народження, під час виконання роботи з підвищенню небезпекою, а саме при зачистці вугілля в нижній частині бункер-скату гор. 622 м гірник зірвався в загрузку ствола №2 «біс».
Відповідно до наказу Головного управління Держпраці у Донецькій області розпочато роботу комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку.
Слід відмітити, що 15 травня 2017 року на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався аналогічний випадок за аналогічними обставинами з машиністом підземних установок 1996 року народження.

Попередня статтяНаступна стаття

На ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком 0 29

8 травня на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 16 квітня о 22 год. 50 хв. у виробках 2 південної лави блоку №7, під голуванням начальника управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Донецькій області Самохвалова Д. Ю.

На засіданні було заслухано доповідь експертної комісії щодо попереднього експертного висновку про обставини та причини аварії, стану проведення та вивчення протоколів опитувань працівників підприємства, розгляд питань щодо соціального забезпечення потерпілих. Окремо розглянули стан ведения робіт по ліквідації наслідків аварії.

Фахівець гірничого управління відвідав з семінаром шахту “Добропільська” 0 29

7 травня головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні А. Заморєєвим було проведено семінар-нараду з фахівцями шахти «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.

В ході наради інспектор розглянув вимоги безпеки при розробці технологічної проектної документації з безпечного ведення гірничих робіт при перевезенні робітників та вантажів, експлуатації транспортних засобів та рухомого складу. Особливу увагу було приділено заходам безпеки при експлуатації колійного господарства та перевезенню вантажів у похилих гірничих виробках з рейковою колією.

Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, було надано відповіді на поставлені запитання та розглянуто заходи, щодо запобіганню травматизму при експлуатації підземних транспортних засобів.