На ВП «Шахта «Центральна» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 66

      14 травня 2018 року о 10 годині 10 хвилин на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з гірником підземним III розряду дільниці ШТ 1987 року народження, під час виконання роботи з підвищенню небезпекою, а саме при зачистці вугілля в нижній частині бункер-скату гор. 622 м гірник зірвався в загрузку ствола №2 «біс».
Відповідно до наказу Головного управління Держпраці у Донецькій області розпочато роботу комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку.
Слід відмітити, що 15 травня 2017 року на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався аналогічний випадок за аналогічними обставинами з машиністом підземних установок 1996 року народження.

Попередня статтяНаступна стаття

Посадові особи гірничого управління провели семінар на шахті “5/6” у Мирнограді 0 32

25 червня фахівці спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва, спеціалізованого відділу гірничого нагляду та контролю та відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні та за участю спеціалістів ДП «Мирноградвугілля» ВП «Шахта «5/6» провели семінар на тему: «Аналіз виробничого травматизму. Основні заходи щодо запобігання травмам та професійним захворюванням».

Під час семінару було наголошено, що основним завданням є передбачення небезпеки і прийняття найбільш ефективних заходів щодо її ліквідації або локалізації при проектуванні виробничих процесів, обладнання, будівель і споруд.

Основні заходи по запобіганню травматизму передбачені в системі нормативно-технічної документації з безпеки праці; в організації навчання і забезпеченні працюючих засобами індивідуального та колективного захисту; раціональному плануванні коштів і визначенні економічної ефективності від запланованих заходів.

На ВП «Шахта «Родинська» спеціалісти управління гірничого нагляду провели семінар 0 61

     19 червня на ВП «Шахта «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» головні державні інспектори відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні Р. Воробйов, Д. Мосейко та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провів семінар на тему: «Рудникове повітря та вентиляційні мережі шахт».

     В ході семінару було зазначено, що витрати повітря для провітрювання  шахт визначається у відповідності з вимогами чинного законодавства.  Провітрювання шахти повинно бути стійким. Вміст кисню в гірничих виробках має становити не менше 20% (за об’ємом). Вміст кисню необхідно визначати автоматичними переносними приладами або газовизначальниками. Концентрації метану, діоксиду вуглецю (вуглекислого газу) в рудниковому   повітрі не повинні перевищувати гранично-допустимі величини. Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу.