У відділі нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами провели навчання з охорони праці 0 56

26 квітня у відділі нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами м. Краматорськ був проведений семінар-навчання з інспекторським складом на тему: «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 №1050.  Навчання відбувалось за наступними питаннями:

 1. Загальні положення.
 2. Організація управління з охорони праці на будівельному майданчику.
 3. Врахування питань охорони праці під час проектування.
 4. Координатори з питань охорони праці.
 5. План з охорони праці будівельного майданчика.
 6. Застосування загальних положень з охорони праці.
 7. Обов’язки замовника, керівника будівництва.
 8. Обов’язки підрядника.
 9. Обов’язки фізичних осіб.
 10. Інформування працівників.
 11. Консультування з працівниками.
 12. Мінімальні вимоги до робочих зон на будівельних майданчиках.
 13. Мінімальні вимоги до робочих місць на будівельних майданчиках.
 14. Улаштування робочих місць в приміщеннях.
 15. Улаштування робочих місць поза приміщеннями.

Було запропоновано довести до відома піднаглядових підприємств будівельної галузі «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», а також під час проведення позапланових заходів державного нагляду вимагати своєчасне подання до Держпраці інформацію про виконання будівельних робіт згідно Додатку № 2 до Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (пункт 3 розділ ІІ).

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.