Інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні читав лекцію на шахті «Алмазна» 0 81

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» семінар на тему: «Порядок виміру кількості повітря».
Особливу увагу було акцентовано на те, що всі гірничі виробки повинні бути забезпечені розрахунковою кількістю повітря. Виміри витрати повітря повинні проводитись три рази на місяць у надкатегорних і небезпечних за раптовими викидами шахтах. У місцях виміру повітря повинні бути встановлені дошки, на яких записуються: розрахункова і фактична витрати повітря, швидкість повітряного струменю, площа поперечного перерізу виробки та дата виміру.
В ході семінару працівники дільниці ВТБ отримали необхідну інформацію щодо виміру поперечного перерізу виробки та способи виміру швидкості повітря.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.