Фахівці відділу контролю південного напрямку провели роз’яснювальну роботу 0 63

З метою підвищення правової грамотності в питаннях законодавства про працю України суб’єктів господарювання, начальником відділу контролю південного напрямку Валентиною Гуменюк, головним державним інспектором цього ж відділу Ольгою Комісаровою та за участю головного спеціаліста відділу гігієни праці Геннадія Фокіна проведено роз’яснювальну роботу з начальником антикорозійної лабораторії Маріупольського регіонального виробничого управління КП «Вода Донбасу» Василем Карташовим. 
Під час зустрічі були оговорені: зміни в законодавстві про працю, відповідальність роботодавців та можливість заощаджувати кошти підприємства дотримуючись законодавства про працю; порядок та умови проведення інспекційних відвідувань та санітарного законодавства з питань гігієни праці.
В аспекті даних питань, увагу було зосереджено на реєстрі службових посвідчень інспекторів праці, про повноваження, які мають органи Держпраці та попереджено щодо перешкоджання допуску до перевірок інспекторів праці.
Геннадій Фокін наголосив, що об’єднавши зусилля щодо проведення державного і громадського контролю за додержанням законодавства про працю, санітарне законодавство з питань гігієни праці, ми зможемо покращити ситуацію щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.