У Селидовому представники гірничого управління створили організаційний комітет та затвердили план-заходів до Дня охорони праці 0 93

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.
Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене й здорове покоління» збігається із завданням й метою Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня.
Збереження здоров’я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді у майбутньому стануть значно більшими, ніж стосовно дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку працівник отримує на початку свого трудового шляху може призвести до довгострокових порушень її здоров’я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається знаннями, набутими під час навчання.
На виконання Плану роботи Головного управління Держпраці у Донецькій області, представники відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні провели нараду. Також у захожі прийняли участь: представники Селидівського міського відділення Управління Фонду соціального страхування України в Донецькій області, Селидівської міської ради, територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та місцевого осередку первинної профспілкової організації незалежної профспілки гірників України м. Селидове та м. Новогродівка, ДП «Селидіввугілля» та його відокремлені підрозділи, а також представники збагачувальних фабрик ПрАТ «ЦЗФ «Україна», ПрАТ «ЦЗФ «Росія», ТОВ «ЦЗФ «Курахівська», ТОВ «ЗФ №105», ТОВ «ЦЗФ «Селидівська».
На нараді з числа присутніх було обрано організаційний комітет та затверджено план-заходів з відзначення Дня охорони праці у 2018 році під девізом: «Захищене і здорове покоління».
Організаційний комітет вирішив провести наради та зустрічі з трудовими колективами, на яких будуть розглянуті питання: підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників, організація оглядів-конкурсів із визначення найкращого підприємства, яке забезпечило у 2017 році якісне функціонування системи управління охороною праці, проведення на підприємствах конкурсів на найнебезпечніше робоче місце, виробничу дільницю (бригаду).
Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до культури безпеки і гігієни праці.
Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.