У КП «КТТУ» м. Краматорськ спеціалісти транспортного відділу організували круглий стіл 0 90

Головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та І. Сиднєв провели круглий стіл у КП «КТТУ» м. Краматорськ на тему: «Профілактика нещасних випадків, як комплекс заходів матеріального та нематеріального характеру» за участю головного інженера КП «КТТУ» С. Свідрака, заступника директора з виробництва КП «КТТУ» О. Нікіфорова та інших працівників. 
Під час круглого столу інспектори навели міжнародні статистичні дані про нещасні випадки та професійні захворювання, розповіли та надали роз’яснення стосовно: ступенів тяжкості травм, небезпечних та шкідливих виробничих факторів, заходів щодо попередження травматизму та захворювання працівників на виробництві, заходів щодо профілактики виробничого травматизму й професійних захворювань. Представники Управління Держпраці відповіли на питання, які виникали під час спілкування.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.