Інспектори гірничого управління провели семінар для студентів Білицького професійного ліцею на ПАТ ДТЕК «Октябрська ЦЗФ» 0 67

Головними державними інспекторами відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні управління гірничого нагляду Катериною Кривенко та Олександром Рожкіним спільно з працівниками ПАТ ДТЕК «Октябрська ЦЗФ» проведено семінар для студентів першого курсу Білицького професійного ліцею на тему: «Дотримання вимог з охорони праці в технологічному процесі збагачувальної фабрики».

В ході відвідування головного корпусу підприємства студентів ліцею ознайомили з технологічними процесами основного виробництва. Також було наглядно продемонстровано роботу виробничого обладнання, яке використовується на фабриці.

Головний технолог підприємства доповів про основні процеси збагачення. За технологічним призначенням процеси переробки вугілля на збагачувальній фабриці підрозділяються на: підготовчі процеси, призначені для розкриття компонентів гірничої маси, розділення її на машинні класи, попереднього знешламлення (дроблення та грохочення ); основні, або збагачувальні процеси, призначені для власне розділення вихідного продукту на концентрат, відходи та промпродукт, для чого використовують відмінності в фізичних і фізико-хімічних властивостях частинок вугілля і породи (гравітаційні процеси збагачення вугілля та флотація); допоміжні, або заключні процеси, застосовувані для згущення, зневоднення, знешламлювання, знепилювання і регенерації оборотних вод (зневоднення та знепилення).

К. Кривенко було акцентовано увагу на статті 14 Закону України «Про охорону праці», а саме про заборону застосування праці неповнолітніх, осіб віком до вісімнадцяти років, на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 24

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На шахті “Алмазна” відбувся семінар за участю представника гірничого управління 0 29

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів семінар на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на тему: «Правила експлуатації стрічкових конвеєрів». 
В ході семінару працівники дільниці конвеєрного транспорту шахти отримали необхідну інформацію щодо вимог до робітників під час обслуговування стрічкових конвеєрів. Особливу увагу було акцентовано на тому, що рухомі частини обладнання є джерелом небезпеки для працівників. Тому експлуатація конвеєрів без огородження та засобів захисту, передбачених заводом-виробником категорично заборонена. 
Під час зустрічі з працівниками Сергій Мурзенко побажав їм безпечної праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: