Посадові особи відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні прийняли участь в технічній нараді 0 59

7 березня фахівці відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні прийняли участь в технічній нараді з питання необхідності встановлення автоматичних герметизуючих вибухостійких перемичок, запропонованих комісією з розслідування аварії, що сталася 27.10.2015 р. в вентиляційному ходку першої західної лави за скидової частини пласта l3 на ДП «ВК» «Краснолиманська».

На нараді, яка відбулась на базі 10 ВГРЗ, де були заслухані пропозиції фахівців підприємства, ВГРЗ, науково-дослідних інститутів та Держпраці щодо можливості здійснення запропонованих комісією заходів по встановленню даних перемичок, а також були намічені подальші кроки реалізації цих заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 24

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У ПрАТ “Азовзагальмаш” стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 12

Головний державний інспектр відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці, як голова комісії з спеціального розслідування зі смертельним наслідком, проводить засідання комісії у цеху 667 ПрАТ “Азовзагальмаш”, де стався нещасний випадок. Проводиться опитування свідків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: