Триває спеціальне розслідування нещасного випадку на ПрАТ «ММК ім. Ілліча» 0 69

Триває спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 23 лютого 2018 року з агломератчиком 3-го розряду ПрАТ «ММК ім. Ілліча».  

Наказом Головного управління Держпраці у Донецькій області створено комісію зі спеціального розслідування за головуванням начальника відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлова Михайла Ігоровича.

У відповідності до «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» спеціальна комісія:

– зустрілася з членами сім’ї загиблого та роз’яснила їх права у зв’язку з настанням нещасного випадку;

– обстежила місце,  де  стався  нещасний  випадок,  одержала пояснення від роботодавця і його представників, посадових осіб,  працівників підприємства,  опитала  осіб 

–  свідків  нещасного  випадку  та осіб, причетних до нещасного випадку.Наразі спеціальна комісія повинна:

– визначити відповідність умов праці та її  безпеки  вимогам законодавства про охорону праці;

– вивчити первинну медичну документацію  (журнал  реєстрації травматологічного пункту лікувально-профілактичного закладу, звернення потерпілого до медичного  пункту  або  медико-санітарної частини  підприємства,  амбулаторну  картку  та  історію  хвороби, документацію відділу кадрів, відділу (служби) охорони праці тощо);

– з’ясувати обставини і причини настання нещасного випадку;

– визначити,  пов’язаний чи не пов’язаний нещасний випадок з виробництвом;

– установити осіб, які допустили порушення вимог законодавства про охорону праці, а також розробити  план  заходів щодо запобігання подібним нещасним випадкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 23

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У ПрАТ “Азовзагальмаш” стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 12

Головний державний інспектр відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці, як голова комісії з спеціального розслідування зі смертельним наслідком, проводить засідання комісії у цеху 667 ПрАТ “Азовзагальмаш”, де стався нещасний випадок. Проводиться опитування свідків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: