На котельні №6 Філії «Добропільське Енергопідприємство» провели семінар з техніки безпеки 0 29

Працівники відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні разом с представниками Добропільського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області провели семінар на котельні №6 Філії «Добропільське Енергопідприємство» на тему: «Безпечна робота котельних в зимовий час».

У зимовий час за допомогою новітніх технологій котельня №6 Філії «Добропільське Енергопідприємство» здійснює обігрів повітря-подавальної свердловини №6 шахти «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Новітні технології, які застосовані на котельні, дають змогу реалізувати безпечні умови праці робітників та надають змогу енергоефективно заощаджувати тепло. Завданням заходу було довести до відома працівників інформацію стосовно безпечного виконання робіт під час експлуатації котлів.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.