У Маріуполі в міській лікарні проводилась семінар-нарада за участю представників Управління Держпраці 0 58

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш разом з головним державним інспектором відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталієм Котовим провели семінар-нараду в КУ «Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги».
В ході наради було розглянуто вимоги ст.13 Закону України «Про охорону праці» щодо створення роботодавцем на кожному робочому місці здорових і безпечних умов праці, а також вимог ст.14. стосовно обов`язків працівника.


Також було надано роз`яснення стосовно вимог безпеки при використанні балонів з киснем та посудин, що працюють під тиском і деяких аспектів і особливостей Порядку проведення розслідування і ведення обліку, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ №1232 від 30 листопада 2011 року.


Державні інспектори звернули увагу на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються вимогам безпеки. Зазначили про необхідність посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні всіх видів робіт працівниками, про необхідність дотримання вимог інструкцій з ОП.


Було також розглянуто проблемні питання ринкового нагляду та ознайомлено присутніх з вимогами Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», «Технічного регламенту машин», «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» та надано відповідні роз`яснення.
Віталій Котов зазначив, що повідомити про продукцію, яка не відповідає встановленим вимогам або становить ризик, можна на електронну пошту відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг: 11dn.derzpraci@gmail.com.ли

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 22

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На шахті “Алмазна” відбувся семінар за участю представника гірничого управління 0 28

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів семінар на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на тему: «Правила експлуатації стрічкових конвеєрів». 
В ході семінару працівники дільниці конвеєрного транспорту шахти отримали необхідну інформацію щодо вимог до робітників під час обслуговування стрічкових конвеєрів. Особливу увагу було акцентовано на тому, що рухомі частини обладнання є джерелом небезпеки для працівників. Тому експлуатація конвеєрів без огородження та засобів захисту, передбачених заводом-виробником категорично заборонена. 
Під час зустрічі з працівниками Сергій Мурзенко побажав їм безпечної праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: