На базі КУ «Маріупольська міська лікарня №9 МСЧ працівників ДМФ» спеціаліст Управління провів круглий стіл 0 91

Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Леонід Латиш провели круглий стіл на базі КУ «Маріупольська міська лікарня №9 МСЧ працівників ДМФ».
Під час проведення круглого столу учасниками обговорювались вимоги Закону України «Про охорону праці», вимоги безпеки в лікувально-профілактичних закладах, при використанні балонів з киснем та посудин, що працюють під тиском та вимоги Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та вимоги технічних регламентів до нехарчової продукції.
Було роз’яснено порядок повідомлень лікувально-профілактичними закладами, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок споживання (користування) нехарчовою продукцією, органів державного ринкового нагляду. Також було розглянуто деякі особливості передачі екстрених повідомлень до ГУ Держпраці у Донецькій області при зверненні громадян з травмами на виробництві.


Учасники засідання ознайомились з показниками виробничого травматизму за 2017 рік на об’єктах соціально-культурної сфери м. Маріуполя та надали свої пропозиції стосовно організації профілактики нещасних випадків в лікувально-профілактичних закладах м. Маріуполя.
Головний лікар МЛ №9 О. Железняк зазначив, що тепер при закупівлі нехарчової продукції (автоклавів, ЗІЗ тощо) треба звертати увагу на наявність декларації відповідності матеріально-технічної бази та національного знака відповідності.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця, згідно статті 13 Закону України «Про охорону праці» щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці та профілактику виробничого травматизму. Було наголошено на безпечних методах виконання робіт та на відповідності обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства, на необхідність та порядок своєчасного проведення навчання та інструктажів з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.