За участю представників гірничого управління у Білицькому ліцеї проводилась державна кваліфікаційна атестація майбутніх шахтарів 0 80

В Державному навчальному закладі «Білицький професійний ліцей» пройшла державна кваліфікаційна атестація майбутніх шахтарів за професіями: електрослюсар підземний, машиніст підземних установок та гірник підземний. До складу комісії ввійшли: заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Володимир Куций, начальник енергомеханічної служби ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» Сергій Потоцький, в.о. директора ліцею Ольга Ремінна та викладачі спеціальних дисциплін ліцею. 


Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, які здобули під час навчання у навчальному закладі, а також при проходженні виробничої практики на підприємствах, про що відмітили всі члени комісії та побажали їм міцного здоров’я, гідної зарплатні, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щоб знання та практичні навички, отримані у навчальному закладі, допомогли досягти омріяних вершин у професійній діяльності.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.