Інспектори відділу контролю західного напрямку відвідали ТОВ «Добропільське експлуатаційне підприємство №2» 0 71

Згідно п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 р., головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку Оленою Федоровою та Яною Ковальовою проведено відвідування ТОВ «Добропільське експлуатаційне підприємство №2» з метою інформування про необхідність дотримання вимог законодавства про працю в частині мінімальних гарантій. 
Крім того, зауважено на неприпустимість допущення заборгованості заробітної плати працівникам та роз’яснено про всі види відповідальності у разі її невиплати, або виплати з порушенням строків.

Попередня статтяНаступна стаття

В Управлінні Держпраці відбулось публічне складання Присяги державного службовця 0 27

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 18 червня відбулось публічне складання Присяги державного службовця ОВЧИННИКОВОЇ Марини Володимирівни, призначеної на посаду головного державного інспектора спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду. 
Виголошення Присяги державного службовця відбулось у присутності начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Олега Ліщенко та головних спеціалістів відділу управління персоналом Владислави Пашенко та Кароліни Діброви.
Новопризначеному головному державному інспектору було надано роз’яснення, що особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця з дня складення Присяги державного службовця.

Фахівці гірничого управління проводили семінар на ТОВ «Краснолиманське» 0 11

Начальник спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва О. Ліщенко та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провели семінар-нараду з фахівцями ТОВ «Краснолиманське» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.
Фахівцями Управління Держпраці було роз’яснено вимоги ДНАОП 10.0-7.06-86 «Вказівки про порядок і контроль безпечного ведення гірничих робіт в небезпечних зонах». На прикладі гірничо-геологічних умов в межах гірничого відводу ТОВ «Краснолиманське» були розглянуті небезпечні зони, що виникають під впливом геомеханічних процесів, обумовлені геологічними чинниками, які небезпечні з прориву води та зони, обумовлені гірничо-технічними чинниками.
Також було розглянуто як при складані плану розвитку гірничих робіт на рік розроблюється план гірничо-технічних, геологічних і гідрогеологічних робіт, спрямованих на виявлення небезпечних ділянок та як оформлюються такі технічні звіти.
Семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, спеціалісти надали відповіді на поставлені запитання.