У ліцеї м. Білицьке фахівець гірничого управління проводила семінар 0 113

Заступником начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Володимиром Куцим та головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Катериною Кривенко проведено семінар на тему: «Надання першої медичної допомоги постраждалим» у Білицькому професійно-технічному ліцеї. 
Семінар проводився для студентів другого та третього курсів. Завдяки сучасним технологіям, інформація по темі семінару висвітлювалась в усній формі і за допомогою проектора (в форматі повчальних відео-роликів).
В матеріалах відео-роликів було продемонстровано як робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Також було переглянуто відео, в якому розповідають про види кровотечі та як за допомогою підручних матеріалів необхідно надати першу допомогу потерпілому для зупинки кровотечі.
Володимир Куций наголосив, що відповідно до ст.135, ст.136 Кримінального кодексу України, людина, що не надала допомогу особі, яка знаходиться в небезпечному для життя стані, несе кримінальну відповідальність. 90% людей залишаються живими після тяжких травм, якщо перша медична допомога надана правильно.

Попередня статтяНаступна стаття

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Спеціаліст гірничого управління у Торецькому регіоні прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» 0 15

Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Торецькому регіоні В. Афонін прийняв участь у засіданні ради профілактики ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля».
У ході засідання розглянули програми розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2018р., результати функціонування СУВОТ і нарядної системи на шахті, профілактичну роботу, виконання графіків приведення протиаварійного захисту шахти до вимог нормативних документів у червні 2018 р. А також звернули увагу на хід проведення медичного огляду в червні-липні 2018 року.