У виконкомі Костянтинівської міської ради проводилась нарада за участю представника Управління Держпраці 0 47

У виконкомі Костянтинівської міської ради Донецької області відбулась нарада з представниками підприємств та установ міста за участю представників: управління з питань і управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області, Костянтинівської місцевої прокуратури, Фонду соціального страхування, Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, на якій було розглянуто питання щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю і стан виробничого травматизму у місті.
Заступник начальника відділу контролю східного напрямку А. Кімачук під час наради висвітлив питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, нормативні акти, якими встановлені мінімальні гарантії в оплаті праці та відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.


Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Н. Шевченко підняла тему: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд». Акцентувала увагу на ст.13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель і споруд та моніторинг за їх технічним станом. 
Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов розповів про роботу відділу (про превентивні заходи, про взаємодію між Національною поліцією та Укртрансбезпекою), навів статистичні дані про зменшення та зріст нещасних випадків на піднаглядових відділу підприємствах. Розповів про постанову КМУ №48 від 07.02.2018р., яка вносить зміни до постанови КМУ №1107 від 26.10.2011р. (Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки). 


Присутнім на нараді пасажироперевізникам розповів про стан і комплектацію ТЗ та нагадав про опосвідчення балонів ГБО, про їхнє антикорозійне оброблення та попереджальні написи, надав відповіді пасажироперевізникам та запропонував проведення превентивних заходів у вигляді нарад, семінарів, круглих столів за участю представників відділу.
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері І. Баландіною під час проведення наради було розглянуто питання щодо створення на робочих місцях умов праці та додержання вимог законодавства щодо прав працівників відповідно до нормативно-правових актів, посилення контролю керівниками підприємств за дотриманням працівниками трудової та виробничої дисципліни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

На АО «ПО «КОНТІ» інспектор відділу нагляду у будівництві приймала участь у круглому столі з охорони праці 0 20

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко прийняла участь у круглому столі за темою: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Загальні питання охорони праці. Профілактика травматизму на виробництві» на АО «ПО «КОНТІ» за підтримки Фонду соціального страхування в особі завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення Управління ВД ФСС України в Донецькій області Кондратенко Сергія. 
На засіданні круглого столу було акцентовано увагу на ст. 13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель та споруд і моніторинг за їх технічним станом. Було доведено до відома про необхідність:
• періодичного обстеження будівель і споруд з метою оцінки їх технічного стану;
• наявність паспортів будівель і споруд; 
• наказу по підприємству про створення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• розробки та затвердження Положення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• наказу з визначенням об’єктів, які підлягають обстеженню, видів і термінів обстеження; 
• наказу про закріплення за цехами, відділами та іншими підрозділами, які займають зазначені площі всі виробничі будівлі та споруди; 
• наказу про призначення складу комісії із загального огляду будівель і споруд; 
• при осінніх та весняних оглядах складання актів за результатами, в яких вказуються дефекти та необхідність розробки і затвердження керівником підприємства річних планів (графіків) попереджувальних ремонтів будівель і споруд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Мирнограді проходило засідання комісії зі спеціального розслідування аварії на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» 0 28

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 22 січня 2018 року о 15 годині 05 хвилин з робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» у 12 південній «біс» лаві блоку 10. На засіданні було заслухано доповідь начальника медично-оздоровчої служби ПАТ «ШУ «Покровське» щодо стану постраждалих в аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10. Згідно наданої інформації останні 3 потерпілі виписані з м. Краматорськ на амбулаторне лікування у м. Покровськ.


Про хід ліквідації аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10 доповів головний інженер ПАТ «ШУ «Покровське» О. Янжула.
Наступне засідання комісії призначено на 27.02.2018, на якому буде розглянуто питання щодо можливості обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії та комісії зі спеціального розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: