В Управлінні Держпраці під головуванням заступника начальника проведено нараду 0 65

Фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області задля виконання завдань щодо додержання законодавства про працю, зайнятість населення та працевлаштування осіб з інвалідністю, проведено нараду за участю начальника управління з питань праці, начальників відділів управління з питань праці та головних державних інспекторів. 
Під головуванням заступника начальника Ганни Зуб обговорені питання щодо збільшення кількості превентивних заходів, адже саме інформування населення та роботодавців є важливим важелем для розвитку свідомого населення та дисциплінованої правової держави. Відповідно до п. 33 Порядку 295 проводяться відвідування роботодавців, зокрема, відповідно до п. 31 роботодавці самі можуть ініціювати за письмовою заявою відвідування, за яким інспектори праці проводять аналіз стану дотримання законодавства про працю та надають рекомендації щодо його застосування. За результатами проведеного аналізу складається довідка стану дотримання законодавства про працю. 
Також було наголошено на виконанні поставлених завдань за результатами нарад управління: 4 січня щодо вдосконалення розгляду звернень громадян, оперативного реагування на кожне повідомлення про факти використання не задекларованої праці; 9 січня щодо контролю за здійсненням санітарно-гігієнічних характеристик умов праці; 10 січня щодо контролю за сплатами штрафів суб’єктами господарювання, та у разі несплати, направлення матеріалів до Державної Виконавчої служби Міністерства Юстиції України. 
Начальник управління з питань праці Геннадій Ткаченко наголосив на постійному контролі за підприємствами-боржниками та оперативному реагуванні на кожне повідомлення про факти заборгованості із виплати заробітної плати. Процес децентралізації влади триває, Управлінням активізована робота із органами місцевого самоврядування в частині організації контролю за додержанням законодавства про працю. Начальник управління зазначив про тісну співпрацю та об’єднання спільних зусиль з інспекторами праці ОМС. Процес децентралізації є досить позитивним, адже ОМС на місцях більш детально мають можливість всебічно надавати роз’яснення, проводити роботу з боржниками-підприємствами, здійснювати превентивні заходи з суб’єктами господарювання з метою найбільш ефективного дотримання законодавства про працю.

Попередня статтяНаступна стаття

Забезпечення прав дітей під постійною увагою ГУ Держпраці у Донецькій області 0 21

     Заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник провів зустріч з начальником служби у справах дітей Нікольської райдержадміністрації Ольгою Внуковою. Під час зустрічі були обговорені питання реалізації превентивних заходів спрямованих на недопущення дитячої праці, а також порушень законодавства про працю неповнолітніх.
     Ігор Часник звернув увагу на трудові принци Глобального договору ООН. Згідно з принципом 5 Глобального договору ООН, ділові кола мають підтримувати ліквідацію дитячої праці. Серед підписантів Глобального договору є значна кількість українських підприємств та організацій. Наприклад у Донецькій області: підприємства групи «Метінвест», Добропільська міська рада та інші. (детально див. за посиланням https://globalcompact.org.ua/join/).
     Під час обговорення Ольга Внукова і Ігор Часник висловили спільну позицію, що недопущення дитячої праці потребує вжиття спільних заходів державних органів влади і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також підприємств і організацій, що підтримують принципи соціальної відповідальності. Під час зустрічі визнано важливість реалізації наступних заходів:
– створення легальних робочих місць для учнівської молоді;
– залучення дітей до проектів, що сприяють розвитку у дітей творчих здібностей і навиків, мотивують їх до самоосвіти. Серед останніх можливе проведення літературних конкурсів, конкурсів малюнків із залученням широкого кола учасників та затвердженням призових фондів для нагородження конкурсантів у різних номінаціях; проекти з вивчення англійської мови та інформатики із залученням до участі у таких проектах студентської молоді вищих навчальних закладів.
     Національне та міжнародне законодавство щодо заборони дитячої праці та захисту прав дітей:
Міжнародне законодавство:
Конвенція ООН про права дитини від 20.11.1989 р.;
Конвенція МОП про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці № 182 від 17.06.1999 р. (набула чинності для України у грудні 2001 р.);
Конвенція МОП про мінімальний вік для прийому на роботу № 138 від 26.06.1973 р.;
Рекомендація МОП щодо мінімаль¬ного віку для приймання на роботу № 146 від 26.06.1973 р.;
Рекомендація МОП щодо заборони та негайних дій з ліквідації найгірших форм дитячої праці № 190 від 17.06.1999 р.
Українське законодавство з питань прав дитини:
Конституція України (статті 24, 51, 52, 92)
Сімейний кодекс України (глави 13, 14 та ін.)
Цивільний кодекс України (ст.ст. 295, 1261 та ін.)
Житловий кодекс Української РСР (ст. 125 та ін.)
Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей»
Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»
Закон України «Про охорону дитинства»
Кодекс законів про працю.

Державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні провів технічне навчання 0 20

     Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів для співробітників відділу технічне навчання на тему: «Вимоги Закону України «Про запобігання корупції», вимоги Закону України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності».

     По вищевказаним темам було розглянуто статті Законів України, які повинні використовувати у своїй роботі державні інспектори.

     Технічне навчання пройшло з користю для працівників відділу, адже пройшов обмін знаннями і досвідом.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.