Спеціалісти Управління відвідали ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» та провели круглий стіл 0 115

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні А. Мусінський, заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку С. Пантєлєєв, головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку А. Марухова провели круглий стіл з працівниками ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля».
Тема заходу: «Стан охорони праці та виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах, підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт». Було розглянуто питання щодо дотримання вимог законодавства про працю щодо надання відпусток.
А. Мусінський довів до відома працівникам ВП Шахта «Курахівська» стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах. Ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків та нещасних випадків з тяжкими наслідками, що сталися на підприємствах Селидівського регіону. Про те, які заходи необхідно виконувати для усунення причин настання нещасних випадків.
С. Пантєлєєв розповів про стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт і ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків у Донецькій області.


«Основна щорічна відпустка надається працівнику за відпрацьований робочий рік, який розраховується з моменту початку трудових відносин. Повний перелік професій, для яких встановлюється основна відпустка більшої тривалості, надається в статті 7 Закону «Про відпустки», – наголосила А. Марухова 
Також було повідомлено, що загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах, — 69 календарних днів. За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.