Спеціалісти Управління відвідали ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» та провели круглий стіл 0 66

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні А. Мусінський, заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку С. Пантєлєєв, головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку А. Марухова провели круглий стіл з працівниками ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля».
Тема заходу: «Стан охорони праці та виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах, підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт». Було розглянуто питання щодо дотримання вимог законодавства про працю щодо надання відпусток.
А. Мусінський довів до відома працівникам ВП Шахта «Курахівська» стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах. Ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків та нещасних випадків з тяжкими наслідками, що сталися на підприємствах Селидівського регіону. Про те, які заходи необхідно виконувати для усунення причин настання нещасних випадків.
С. Пантєлєєв розповів про стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт і ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків у Донецькій області.


«Основна щорічна відпустка надається працівнику за відпрацьований робочий рік, який розраховується з моменту початку трудових відносин. Повний перелік професій, для яких встановлюється основна відпустка більшої тривалості, надається в статті 7 Закону «Про відпустки», – наголосила А. Марухова 
Також було повідомлено, що загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах, — 69 календарних днів. За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

На АО «ПО «КОНТІ» інспектор відділу нагляду у будівництві приймала участь у круглому столі з охорони праці 0 20

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко прийняла участь у круглому столі за темою: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Загальні питання охорони праці. Профілактика травматизму на виробництві» на АО «ПО «КОНТІ» за підтримки Фонду соціального страхування в особі завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення Управління ВД ФСС України в Донецькій області Кондратенко Сергія. 
На засіданні круглого столу було акцентовано увагу на ст. 13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель та споруд і моніторинг за їх технічним станом. Було доведено до відома про необхідність:
• періодичного обстеження будівель і споруд з метою оцінки їх технічного стану;
• наявність паспортів будівель і споруд; 
• наказу по підприємству про створення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• розробки та затвердження Положення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• наказу з визначенням об’єктів, які підлягають обстеженню, видів і термінів обстеження; 
• наказу про закріплення за цехами, відділами та іншими підрозділами, які займають зазначені площі всі виробничі будівлі та споруди; 
• наказу про призначення складу комісії із загального огляду будівель і споруд; 
• при осінніх та весняних оглядах складання актів за результатами, в яких вказуються дефекти та необхідність розробки і затвердження керівником підприємства річних планів (графіків) попереджувальних ремонтів будівель і споруд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Мирнограді проходило засідання комісії зі спеціального розслідування аварії на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» 0 28

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 22 січня 2018 року о 15 годині 05 хвилин з робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» у 12 південній «біс» лаві блоку 10. На засіданні було заслухано доповідь начальника медично-оздоровчої служби ПАТ «ШУ «Покровське» щодо стану постраждалих в аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10. Згідно наданої інформації останні 3 потерпілі виписані з м. Краматорськ на амбулаторне лікування у м. Покровськ.


Про хід ліквідації аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10 доповів головний інженер ПАТ «ШУ «Покровське» О. Янжула.
Наступне засідання комісії призначено на 27.02.2018, на якому буде розглянуто питання щодо можливості обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії та комісії зі спеціального розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: