Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 0 239

Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 1 – Переглянути

Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 2 – Переглянути

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління Держпраці розпочали позапланову перевірку ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго” у зв’язку із нещасним випадком 0 143

Розпочалась позапланова перевірка у ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго” у зв’язку із нещасним випадком зі смертельним наслідком з електромонтером Артемівського сільського РЕМу. 
Залучені представники відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду на транспорті та зв’язку, відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Триває розслідування за участю фахівця Управління Держпраці щодо нещасного випадку на території ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» 0 104

Наказом Головного управління Держпраці у Донецькій області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 20 грудня 2017 року о 21 годині 30 хвилин з вогнетривником, зайнятим на гарячих роботах управління сервісних робіт цеху обслуговування сталеплавильного виробництва ПрАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» Суховим Віталієм, 1965 року народження, на території ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ».
Головою спеціальної комісії призначено головного державного інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Олександра Бардаша.
9 січня відбулося чергове засідання комісії. Спеціальною комісією направлено клопотання до Головного управління Держпраці у Донецькій області про продовження терміну розслідування до отримання висновків Маріупольського відділення Донецького обласного бюро судово-медичної експертизи відносно судово-гістологічних та судово-токсикологічних лабораторних досліджень, та відповіді від поліції про закриття кримінальної справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: