Інспектор Управління Держпраці відвідала дитячу спортивну школу у Костянтинівці 0 89

10 січня в Комунальній організації «Дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради Донецької області» головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері І. Баландіна провела семінар з питань охорони праці.
В семінарі прийняли участь: директор Комунальної організації «Дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради Донецької області» О. Голубов, фахівці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та спеціалісти управління освіти міської ради м. Костянтинівка, а також інші робітники установи.
Під час проведення семінару було розглянуто питання щодо вимог Закону України «Про охорону праці», профілактики виробничого травматизму, проведення навчання з питань охорони праці, розробки інструкцій з охорони праці, проведення медоглядів працівників певних категорій. Було здійснено надання методичної допомоги з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівці відділу контролю західного напрямку провели інспекційне відвідування суб’єкта господарювання 0 15

На підставі звернення громадянина К. головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Оленою Кузнєцовою та Оленою Росляковою в період з 7 по 14 червня проведено інспекційне відвідування суб’єкта господарювання М.
Під час проведення інспекційного відвідування головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку виявлені порушення ч. 6 ст. 95 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) та ст. 33 Закону України «Про оплату праці».
За результатами інспекційного відвідування інспекторами винесено припис про усунення виявлених порушень.
За порушення мінімальних гарантій в оплаті праці до суб’єкта господарювання будуть застосовані фінансові санкції відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗпП України в розмірі 37230 грн.

В Управлінні Держпраці відбулось публічне складання Присяги державного службовця 0 27

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 18 червня відбулось публічне складання Присяги державного службовця ОВЧИННИКОВОЇ Марини Володимирівни, призначеної на посаду головного державного інспектора спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду. 
Виголошення Присяги державного службовця відбулось у присутності начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Олега Ліщенко та головних спеціалістів відділу управління персоналом Владислави Пашенко та Кароліни Діброви.
Новопризначеному головному державному інспектору було надано роз’яснення, що особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця з дня складення Присяги державного службовця.