Інспектор гірничого управління проводила семінар у Добропіллі на шахті “Новодонецька” 0 112

Відповідно до Плану заходів зі зниження рівня травматизму на піднаглядових підприємствах, які допустили зростання травматизму зі смертельними наслідками та групові нещасні випадки, 12 січня головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні К. Кривенко у ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «Шахтоуправління «Білозерське» Шахта «Новодонецька» провела семінар на тему: «Виконання заходів щодо усунення причин настання групового нещасного випадку, який стався 12 червня 2017 року з працівниками дільниці №3».
Головним державним інспектором було акцентовано увагу на тому, що за 12 місяців 2017 року на підконтрольних підприємствах відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні сталось 3 нещасних випадки зі смертельним наслідком та 1 груповий нещасний випадок.
Старший начальник зміни служби охорони праці М. Лиманський доповів про обставини групового нещасного випадку, який стався на шахті «Новодонецька» ВСП «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». 12 червня 2017 року, внаслідок обвалення гірських порід в районі сполучення 3 північної лави ступінчатого уклону №1 пласта l3 горизонту 580 м. з вентиляційним штреком, що унеможливило нормальне провітрювання виробок 3 північної лави ступінчатого уклону №1 пласта l3 горизонту 580 м. і призвело до накопичення газу метану поверх гранично допустимого рівня, так сталась аварія з груповим нещасним випадком. Кількість потерпілих – 4, у тому числі з тяжкими наслідками – 4, без смертельних наслідків.
Особливо увагу було приділено виконанню заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку (аварії).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 22

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На шахті “Алмазна” відбувся семінар за участю представника гірничого управління 0 28

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів семінар на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на тему: «Правила експлуатації стрічкових конвеєрів». 
В ході семінару працівники дільниці конвеєрного транспорту шахти отримали необхідну інформацію щодо вимог до робітників під час обслуговування стрічкових конвеєрів. Особливу увагу було акцентовано на тому, що рухомі частини обладнання є джерелом небезпеки для працівників. Тому експлуатація конвеєрів без огородження та засобів захисту, передбачених заводом-виробником категорично заборонена. 
Під час зустрічі з працівниками Сергій Мурзенко побажав їм безпечної праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: