Фахівці транспортного відділу прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” 0 104

12 січня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Д. Максимов разом з головними державними інспекторами відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцовим та А. Насібяном прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” під головуванням начальника Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області С. Талали. Участь в нараді приймали такі перевізники та підприємства: ТОВ “АТП 11406”, ПК “Донбас”, ПП “Іщенко”, ВАТ “Восток-Авто”, ПП “Роженко”, “Горлівське АТП”, КП “СТрУ”, ПрАТ “АТП11410”, ФОП “Осипа С. Н.”, ТОВ “Автотранс АТП 11407”, ТОВ “Східні Автовокзали”, ТОВ “Автоекспрес”, ФОП “Яцура С. В.”, “Добропільське АТП”, ПУАТ “Костянтинівське АТП 11409”.


Було звернено увагу на забезпечення дотримання водіями та перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень. Також представниками ГУ Держпраці у Донецькій області були надані роз’яснення перевізникам стосовно Постанови №1107 “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки”, Постанови №1232 “Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві” та були надані відповіді на запитання перевізників, які виникали впродовж спілкування.
Було доведено до відома керівників підприємств про недоліки, які були виявлені при спільних заходах між Головним управлінням Держпраці у Донецькій області, Управлінням Укртрансбезпеки у Донецькій області та Національною поліцією України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі спеціаліст відділу управління персоналом провела лекцію 0 22

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Ольга Барановська провела лекцію технічного навчання за темою: «Припинення державної служби» для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області у м. Маріуполь.
В ході лекції було визначено основні підстави для припинення державної служби, а також наголошено, що зміна керівників або складу державних органів, керівників державної служби в державних органах та безпосередніх керівників не може бути підставою для припинення державним службовцем державної служби на займаній посаді з ініціативи новопризначених керівників.
Державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення. Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.
Протягом доповіді було розглянуто підстави для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення. Окрему увагу було приділено нез’явленню державного службовця на службу внаслідок тимчасової непрацездатності як підставі для припинення державної служби за ініціативою суб’єкта.
У ході лекції технічного навчання було визначено, що державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що складається у двох примірниках і підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється, другий примірник або його копія долучається до особової справи цього державного службовця.
Крім того було зазначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На шахті “Алмазна” відбувся семінар за участю представника гірничого управління 0 28

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів семінар на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на тему: «Правила експлуатації стрічкових конвеєрів». 
В ході семінару працівники дільниці конвеєрного транспорту шахти отримали необхідну інформацію щодо вимог до робітників під час обслуговування стрічкових конвеєрів. Особливу увагу було акцентовано на тому, що рухомі частини обладнання є джерелом небезпеки для працівників. Тому експлуатація конвеєрів без огородження та засобів захисту, передбачених заводом-виробником категорично заборонена. 
Під час зустрічі з працівниками Сергій Мурзенко побажав їм безпечної праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: