Фахівці транспортного відділу прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” 0 55

12 січня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Д. Максимов разом з головними державними інспекторами відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцовим та А. Насібяном прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” під головуванням начальника Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області С. Талали. Участь в нараді приймали такі перевізники та підприємства: ТОВ “АТП 11406”, ПК “Донбас”, ПП “Іщенко”, ВАТ “Восток-Авто”, ПП “Роженко”, “Горлівське АТП”, КП “СТрУ”, ПрАТ “АТП11410”, ФОП “Осипа С. Н.”, ТОВ “Автотранс АТП 11407”, ТОВ “Східні Автовокзали”, ТОВ “Автоекспрес”, ФОП “Яцура С. В.”, “Добропільське АТП”, ПУАТ “Костянтинівське АТП 11409”.


Було звернено увагу на забезпечення дотримання водіями та перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень. Також представниками ГУ Держпраці у Донецькій області були надані роз’яснення перевізникам стосовно Постанови №1107 “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки”, Постанови №1232 “Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві” та були надані відповіді на запитання перевізників, які виникали впродовж спілкування.
Було доведено до відома керівників підприємств про недоліки, які були виявлені при спільних заходах між Головним управлінням Держпраці у Донецькій області, Управлінням Укртрансбезпеки у Донецькій області та Національною поліцією України.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.