Фахівець Управління приймав участь у нараді з питань ведення документації при виконанні газонебезпечних робіт на об’єктах КП «Покровськтепломережа» 0 50

Головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко прийняв участь у нараді з питань ведення документації при виконанні газонебезпечних робіт на об’єктах КП «Покровськтепломережа». У нараді прийняв участь керуючий складу КП «Покровськтепломережа». Було звернено увагу на стан проходження опалювального сезону 2018-2019 років. Олег Ісаєнко розповів про виконання і дотримання вимог правил безпеки при виконанні газонебезпечних робіт, підготовку до проведення газонебезпечних робіт та оформлення документації (наряд-допуск).
Також були розглянуті питання, внесені на розгляд іншими учасниками наради, а саме:
про встановлення термінів усунення порушень, які були виявлені в ході перевірки постійно діючою комісією;
– про результати проведеної перевірки автоматики та електрообладнання у котельнях підприємства;
– про проведення протиаварійних тренувань з оперативним персоналом котелень;
– про проведення планових інструктажів з охорони праці та протипожежної безпеки.
Наприкінці семінару комісія постановила: привести технічну документацію у котельнях до належного стану.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 37

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.