Фахівець Управління приймав участь у нараді з питань ведення документації при виконанні газонебезпечних робіт на об’єктах КП «Покровськтепломережа» 0 27

Головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко прийняв участь у нараді з питань ведення документації при виконанні газонебезпечних робіт на об’єктах КП «Покровськтепломережа». У нараді прийняв участь керуючий складу КП «Покровськтепломережа». Було звернено увагу на стан проходження опалювального сезону 2018-2019 років. Олег Ісаєнко розповів про виконання і дотримання вимог правил безпеки при виконанні газонебезпечних робіт, підготовку до проведення газонебезпечних робіт та оформлення документації (наряд-допуск).
Також були розглянуті питання, внесені на розгляд іншими учасниками наради, а саме:
про встановлення термінів усунення порушень, які були виявлені в ході перевірки постійно діючою комісією;
– про результати проведеної перевірки автоматики та електрообладнання у котельнях підприємства;
– про проведення протиаварійних тренувань з оперативним персоналом котелень;
– про проведення планових інструктажів з охорони праці та протипожежної безпеки.
Наприкінці семінару комісія постановила: привести технічну документацію у котельнях до належного стану.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.